Home / Realizacje

Office

Biura

Oświetlenie pomieszczeń biurowych musi ułatwiać wykonywanie zróżnicowanych zadań wzrokowych, od czytania z ekranu komputera po pisanie na białej tablicy.

Education

Edukacja

Oświetlenie jest zintegrowane z zadaniami związanymi z edukacją, wpływa bezpośrednio na wprowadzanie udogodnień w czasie nauki zapewniając komfortowe warunki dla uczniów i nauczycieli.

Industry

Przemysł

Środowisko przemysłowe stawia duże wymagania. Od skomplikowanego montażu elementów składowych do przemysłu ciężkiego i magazynów, jest duże zapotrzebowanie na systemy o niskiej energochłonności.

Health

Zdrowie i opieka

Projekty dotyczące oświetlenia placówek służby zdrowia są wymagające. Od oddziałów szpitalnych po sale operacyjne, apteki, laboratoria i biura każda przestrzeń wymaga starannego rozważenia i zrozumienia. Projekty przedstawiają jak zastosowanie specjalistycznych produktów i specjalistycznej wiedzy gwarantuje dużą wydajność.

Retail

Handel

Duży poziom oświetlenia i poprawne oddawanie barw jest szczególnie ważne w przypadku oświetlenia żywności, napojów i produktów konsumenckich.

Hotel

Hotele

Od parkingów do spa, pokoje hotelowe oraz bary, wymagania branży hotelarskiej w zakresie oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego są daleko idące. Dotyczy to także wymagań estetycznych związanych ze stylizacją pomieszczeń. Projekty tu prezentowane pokazują jak zastosowanie oświetlenia, które pomaga osiągnąć odpowiednią wydajność i jest w stanie sprostać wymaganiom estetycznym, może pomóc w osiągnięciu wspaniałych rezultatów.

Indoor Sports

Sport

Doświadczenie jednego z największych graczy w oświetleniu sportowym oraz doskonałe oprawy pozwalają nam na oświetlenie każdego obiektu sportowego.

TunnelII

Drogi i Tunele

Ulice, drogi, autostrady, mosty i tunele, terminale transportowe... to tylko kilka elementów naszego codziennego życia w których oświetlenie pełni ważną rolę.

Cityscape

Przestrzenie publiczne

Oświetlenie które zapewnia stylowy wygląd w dzień i bezpieczeństwo w nocy - zaprojektowane z myślą o ludziach. Przedstawiamy tutaj wkład jaki ma oświetlenie dekoracyjne i funkcjonalne THORN w nocny i dzienny wygląd przestrzeni publicznych.

Water Museum, St Petersburg, Russia

Sztuka i kultura

Od rzeźby do posągu, nowoczesne biblioteki po starożytne budowle, oświetlenie dla kultury i sztuki wymaga wrażliwości i starannego rozważenia wielu aspektów oświetleniowych i konserwatorskich. Wymaga również oświetlenia, które jest w stanie uzupełnić i wzmocnić przestrzeń. Pokazujemy jak w projektach zewnętrznych jak i wnętrz oświetlenie może wzbogacać odbiór przestrzeni, przy jednoczesnym spełnieniu oczekiwań technicznych.

Transporttation

Transport

Żaden z samolotów, pociągów, autobusów, metra lub promów, których używamy, nie może pracować bez oświetlenia. Czy obiekt jest na zewnątrz czy wewnątrz, wydajność, efektywność i komfort są istotnymi przesłankami projektu. Pokazujemy tutaj, jak oświetlenie może być stosowane w celu spełnienia rygorystycznych specyfikacji pozwalających na utrzymanie świata w ruchu.

car parks

Strefy komunikacji i Parkingi

Oświetlenie dla obszarów komunikacji i parkingów jest niezbędne dla bezpieczeństwa publicznego. Oprócz zapewnienia bezpieczeństwa i widoczności, istotna jest efektywność energetyczna zapewniająca minimalizację kosztów eksploatacji. Pokazujemy jak oświetlenie, które równoważy wydajność, efektywność i komfort może przekształcić i łączyć przestrzenie wewnętrzne i zewnętrzne.

MKB Malmo, Sweden

Mieszkaniowe

Od domów opieki do więziennych cel, oświetlenie do celów mieszkalnych wymaga inteligentnych, niezawodnych rozwiązań. Wydajność, efektywność, komfort, estetyka, bezpieczeństwo i elastyczność są istotne. Pokazujemy tutaj jak oświetlenie może być stosowane w celu spełnienia szeregu wymagań, zapewniając jednocześnie przyjemne otoczenie dla mieszkańców.