Home / O nas

O nas

Thorn Lighting jest cieszącym się międzynarodowym zaufaniem dostawcą opraw oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego ze zintegrowanymi systemami sterowania oświetleniem. Naszą misją jest zapewnienie wszystkim możliwości korzystania ze znakomitego oświetlenia. Oferowane przez nas rozwiązania o wysokich parametrach fotometrycznych i użytkowych doskonale się sprawdzają w najrozmaitszych aplikacjach, na przykład w oświetleniu biur,  miast, dróg i tuneli, a także obiektów sportowych, edukacyjnych i przemysłowych.

Nasza firma powstała w 1928 roku, zatem mamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań oświetleniowych. Wykorzystując swoje placówki badawczo-rozwojowe, intensywnie działamy na rzecz promowania prawidłowych standardów oświetleniowych, a przy tym mamy wyjątkowe możliwości łączenia najnowszej technologii źródeł światła ze specjalistycznym doświadczeniem w dziedzinie projektowania układów optycznych i opraw. Koncentrujemy się na zintegrowanych cyfrowo rozwiązaniach wykorzystujących najnowsze osiągnięcia technologii sterowania oświetleniem. Naszym celem jest przekraczanie oczekiwań klientów na całym świecie, by stać się ich zaufanym, niezawodnym i profesjonalnym stałym partnerem w tworzeniu opłacalnych rozwiązań oświetleniowych.

Zapewniamy oszczędność energii bez szkody dla dobrych parametrów oświetleniowych, skuteczności i wygody widzenia. Podstawą naszych działań jest dążenie do osiągnięcia idealnej równowagi pomiędzy walorami estetycznymi, parametrami oświetleniowymi, zużyciem energii i wymogami konserwacyjnymi. Nasze rozwiązania oświetleniowe gwarantują łatwą specyfikację, instalację i konserwację. Thorn należy do Zumtobel Group.

← POWRÓT