Home / Realizacje

Nowości i realizacje

Wembley_arch

Thorn i stadion Wembley – nowe światło na Wembley rozjaśnia światowej rangi zawody sportowe i wydarzenia.

Informacje

CR Mechanical Factory, Italy

CR Mechanical Factory, Włochy

Warsztat maszynowy CR w mieście Vicenza wymagał wymiany instalacji oświetleniowej by zmniejszyć zużycie energii i poprawić jakość oświetlenia.

Troja Bridge, Czech Republic

Most Troja, Republika Czeska

Dramatyczne efekty oświetleniowe pomagają w stworzeniu nowej ikony, mostu nad Wełtawą.

Charles de Gaulle Airport, France

Charles de Gaulle Airport, Francja

Lotnisko Charles de Gaulle wybiera Orus LED, oszczędne, nisko montowane oprawy oświetlenia drogowego

Office

Biura

Oświetlenie pomieszczeń biurowych musi ułatwiać wykonywanie zróżnicowanych zadań wzrokowych, od czytania z ekranu komputera po pisanie na białej tablicy.

Arhus

Edukacja

Oświetlenie jest zintegrowane z zadaniami związanymi z edukacją, wpływa bezpośrednio na wprowadzanie udogodnień w czasie nauki zapewniając komfortowe warunki dla uczniów i nauczycieli.

Industry

Przemysł

Środowisko przemysłowe stawia duże wymagania. Od skomplikowanego montażu elementów składowych do przemysłu ciężkiego i magazynów, jest duże zapotrzebowanie na systemy o niskiej energochłonności.

School of Dentistry, Aarhus, Denmark

Zdrowie i opieka

Projekty dotyczące oświetlenia placówek służby zdrowia są wymagające. Od oddziałów szpitalnych po sale operacyjne, apteki, laboratoria i biura każda przestrzeń wymaga starannego rozważenia i zrozumienia. Projekty przedstawiają jak zastosowanie specjalistycznych produktów i specjalistycznej wiedzy gwarantuje dużą wydajność.

Retail

Handel

Duży poziom oświetlenia i poprawne oddawanie barw jest szczególnie ważne w przypadku oświetlenia żywności, napojów i produktów konsumenckich.

Hotel

Hotele

Od parkingów do spa, pokoje hotelowe oraz bary, wymagania branży hotelarskiej w zakresie oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego są daleko idące. Dotyczy to także wymagań estetycznych związanych ze stylizacją pomieszczeń. Projekty tu prezentowane pokazują jak zastosowanie oświetlenia, które pomaga osiągnąć odpowiednią wydajność i jest w stanie sprostać wymaganiom estetycznym, może pomóc w osiągnięciu wspaniałych rezultatów.

Indoor Sports

Obiekty sportowe - wnętrza

Doświadczenie jednego z największych graczy w oświetleniu sportowym oraz doskonałe oprawy pozwalają nam na oświetlenie każdego obiektu sportowego.

Wembley Stadium video poster

Obiekty sportowe zewnętrzne

Thorn posiada oprawy pozwalające na oświetlenie najmniejszych i największych obiektów sportowych, upewnij się ze twój obiekt jest oświetlony prawidłowo.

Tunnel_176x176

Drogi i Tunele

Ulice, drogi, autostrady, mosty i tunele, terminale transportowe... to tylko kilka elementów naszego codziennego życia w których oświetlenie pełni ważną rolę.

Lavaur Town Hall, France

Przestrzenie publiczne

Oświetlenie które zapewnia stylowy wygląd w dzień i bezpieczeństwo w nocy - zaprojektowane z myślą o ludziach. Przedstawiamy tutaj wkład jaki ma oświetlenie dekoracyjne i funkcjonalne THORN w nocny i dzienny wygląd przestrzeni publicznych.

Water Museum, St Petersburg, Russia

Sztuka i kultura

Od rzeźby do posągu, nowoczesne biblioteki po starożytne budowle, oświetlenie dla kultury i sztuki wymaga wrażliwości i starannego rozważenia wielu aspektów oświetleniowych i konserwatorskich. Wymaga również oświetlenia, które jest w stanie uzupełnić i wzmocnić przestrzeń. Pokazujemy jak w projektach zewnętrznych jak i wnętrz oświetlenie może wzbogacać odbiór przestrzeni, przy jednoczesnym spełnieniu oczekiwań technicznych.

Toulouse-Blagnac International Airport, France

Transport

Żaden z samolotów, pociągów, autobusów, metra lub promów, których używamy, nie może pracować bez oświetlenia. Czy obiekt jest na zewnątrz czy wewnątrz, wydajność, efektywność i komfort są istotnymi przesłankami projektu. Pokazujemy tutaj, jak oświetlenie może być stosowane w celu spełnienia rygorystycznych specyfikacji pozwalających na utrzymanie świata w ruchu.

Centre Retail Park

Strefy komunikacji i Parkingi

Oświetlenie dla obszarów komunikacji i parkingów jest niezbędne dla bezpieczeństwa publicznego. Oprócz zapewnienia bezpieczeństwa i widoczności, istotna jest efektywność energetyczna zapewniająca minimalizację kosztów eksploatacji. Pokazujemy jak oświetlenie, które równoważy wydajność, efektywność i komfort może przekształcić i łączyć przestrzenie wewnętrzne i zewnętrzne.

MKB Malmo, Sweden

Mieszkaniowe

Od domów opieki do więziennych cel, oświetlenie do celów mieszkalnych wymaga inteligentnych, niezawodnych rozwiązań. Wydajność, efektywność, komfort, estetyka, bezpieczeństwo i elastyczność są istotne. Pokazujemy tutaj jak oświetlenie może być stosowane w celu spełnienia szeregu wymagań, zapewniając jednocześnie przyjemne otoczenie dla mieszkańców.