Home / O nas / Nowości i wydarzenia / Tournée Nordic Highlights

Tournée Nordic Highlights

  • Nordic Highlights Tour
  • Nordic Highlights Tour – a series of events designed to inspire with light
Jan 16, 2015

Seria eventów, które mają inspirować światłem

W lutym i marcu tego roku odbędą się różne inspirujące wieczorne wydarzenia i eventy pod ogólną nazwą Nordics Highlights. Spotkania te będą miały formę paneli dyskusyjnych i prezentacji charakterystyk wybranych produktów.

Tournée zaczyna się w lutym 2015, wydarzenia będą miały miejsce w następujących miastach w wymienionych poniżej dniach:

  • 26 luty– Kopenhaga, więcej informacji znajdą Państwo pod tym linkiem
  • 11 marzec – Oslo, więcej informacji znajdą Państwo pod tym linkiem
  • 19 marzec– Sztokholm, więcej informacji znajdą Państwo pod tym linkiem

Po powitaniu goście wezmą udział w seminarium na temat Smart Cities and Future Trends prowadzonym przez Iaina Macrae, Dyrektora Global Lighting Applications Management w Thorn Lighting i jedną z głównych postaci przemysłu oświetleniowego. Pytany o podsumowanie swojego wystąpienia Iain mówi: „Przejście na LEDy było o wiele bardziej rewolucyjne niż jakakolwiek inna wcześniejsza zmiana w technologii mającej wpływ na oświetlenie. W trakcie seminarium poznamy wszystkie możliwości jakie otwiera wykorzystanie diod LED przed inteligentnym oświetleniem miast, jego wpływie na mieszkańców jak i zarządców miast oraz kontroli środowiska miejskiego jaką im technologia LED umożliwia. Przyszłość jest tak naprawdę skupiona na oświetleniu, pytanie tylko czy mieszkańcy są na to gotowi?”

Drugie seminarium jest zatytułowane Nordic Light i prowadzą je przedstawiciele międzynarodowej firmy Snøhetta zajmującej się zintegrowanym projektowaniem architektury, krajobrazu, wnętrz oraz projektowaniem marek i wnętrz, która opracowała roczny raport dla grupy Zumtobel 2013/2014. Bardzo kreatywny zespół firmy Snøhetta przyjrzy się zjawisku światła w kole polarnym i przedstawi portrety ludzi, którzy żyli w tym regionie na przestrzeni ostatnich 100 lat.

Zwieńczeniem całego spotkania, spójnym z duńskim celem by stać się państwem neutralnym z punktu widzenia emisji CO2, będzie raport dotyczący naszych intensywnych działań na rzecz wykorzystania rozwiązań bazujących na energii słońca np. Adelie Sun. Jak dotąd odzew wśród naszych klientów na tą inicjatywę był bardzo pozytywny; są podekscytowani, że będą mogli zobaczyć te rozwiązania w jednym miejscu i czasie w faktycznym zastosowaniu.

Jeśli chcą Państwo zarejestrować się i wziąć udział w jednym ze spotkań HIGHLIGHTS prosimy o wysłanie Państwa zgłoszenia pod adres event.norden@zumtobelgroup.com. Prosimy o wskazanie, w którym z wydarzeń chcieliby Państwo wziąć udział oraz liczbę uczestników wraz z ich danymi. Prosimy pamiętać, że rezerwacja jest obowiązkowa.

← POWRÓT