Home / O nas / Nowości i wydarzenia / Thorn wzmacnia swoją obecność w Niemczech

Thorn wzmacnia swoją obecność w Niemczech

  • Borussia_Dortmund_partner.jpg
Aug 14, 2014

Współpraca z Borussią Dortmund wynagradza klientów i partnerów Thron

Thorn wdraża energicznie program działań mający na celu wzmocnienie jego obecności na kluczowych rynkach oświetleniowych tj. Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Celem tej inicjatywy strategicznego rozwoju jest uzyskanie znacznych udziałów w tych rynkach w perspektywie kolejnych trzech do pięciu lat. Jednym z głównych założeń tych działań jest nawiązanie partnerskiej współpracy pomiędzy Zumtobel Group a Borussią Dortmund, jednym z najlepszych niemieckich klubów piłkarskich w Bundeslidze. Thorn będący marką grupy Zumtobel, będzie wspierał tą działalność rynkową by zaznaczyć i jednocześnie zwiększyć swoją obecność za pomocą programów motywacyjnych i dodatkowych działań promocyjnych.

Londyn, sierpień 2014 – Thorn z nadzieją spogląda na nawiązanie współpracy z Borussią Dortmund w nadchodzących latach i jako część tej współpracy zamierza zaangażować się w projektowanie i wykonanie instalacji oświetleniowych w okolicach i na samym stadionie. Thorn ma zamiar wykorzystać umowę partnerską jako platformę umożliwiającą kontakt z klientami i partnerami, którzy otrzymają również możliwość rejestracji w programach motywacyjnych premiujących zrealizowanie celów w zakresie obrotu i osiągnięcia celów sprzedażowych. Loża stadionu będzie wykorzystywana do przeprowadzania warsztatów , sympozjów i innych wydarzeń. Thorn realizuje już program partnerski pod nazwą Thorn Energy Partnership, którego głównymi odbiorcami są instalatorzy i budowlańcy oraz zewnętrzni partnerzy handlowi. Program motywacyjny oparty na partnerstwie z Borussią Dortmund zostanie stworzony z głównym celem w postaci wynagrodzenia partnerów programu Thorn Energy Partnership za osiągnięcia projektowe i skupione będą głównie na kwestii energooszczędności poszczególnych instalacji.

"Współpraca z Broussią Dortmund to wspaniała okazja by zademonstrować nasze doświadczenie w dziedzinie oświetlenia i wzmocnić naszą pozycję na rynkach niemieckim, austriackim i szwajcarskim. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że ta elitarna drużyna piłkarska będzie naszym partnerem, także Thorn walczy na co dzień by osiągnąć jak najlepsze wyniki. Chcemy by wspaniałe oświetlenie było dostępne dla wszystkich i aspirujemy do roli zaufanego partnera naszych klientów. Z ogromną nadzieją czekamy również na możliwość przeżywania wydarzeń sportowych z górnej półki wraz z naszymi klientami i partnerami” mówi Michael Ball, wiceprezes Thorn Lighting.

Thorn będący globalnym, obdarzanym zaufaniem dostawcą opraw do oświetlenia wnętrz i przestrzeni otwartych, wraz ze zintegrowanymi systemami sterowania, obsługuje szeroką gamę przemysłów i sektorów. Nasze rozwiązania można znaleźć w wielu różnych zastosowaniach takich jak sport, oświetlenie drogowe i tunelowe, biurowe, edukacyjne oraz zapewnianie komfortu wizualnego. Z długą historią i bogactwem doświadczeń przy oświetleniu sportowym Thorn zdaje sobie sprawę z faktu, iż rywalizacja sportowa z roku na rok staje się coraz bardziej wymagająca, bez względu na dyscyplinę. Oświetlenie boisk, torów lub basenów musi nadążać za dynamicznymi zmianami. Naszą odpowiedzią jest wprowadzenie wielu „inteligentnych” systemów oświetlenia, w szczególności skupiających się na pojawiających się nowych wymaganiach takich jak np. wyeliminowanie efektu migotania niezbędnego przy transmisjach HDTV i pokazywania obrazu w bardzo zwolnionym tempie. Szerokie portfolio produktów Thorn, zarówno zewnętrznych jak i do wnętrz, sprawia iż jesteśmy właściwie wyposażeni by zapewnić oświetlenie sportowe i obszarowe (projektory). Naszym dodatkowym atutem jest posiadanie rozwiązań w zakresie oświetlenia dróg dojazdowych i otoczenia budynków oraz obszarów publicznych tj. korytarzy, biur oraz różnych przestrzeni użytkowych.

Referencje dla naszej pracy można bez trudu znaleźć w Soczi gdzie Thorn dostarczał rozwiązania oświetleniowe dla różnych obiektów i budynków tworzonych i modernizowanych na potrzeby zimowych igrzysk 2014. W Wielkiej Brytanii Thorn dostarczył oświetlenie na stadionie narodowym, zarówno w zakresie oświetlenia zewnętrznego jak i wewnętrznego. Jednym z najnowszych zakończonych projektów oświetleniowych jest stadion Allianz Riviera Stadium w Nicei, przygotowywany na mistrzostwa Europy w piłce nożnej, które mają odbyć się w 2016 roku we Francji.

← POWRÓT