Home / O nas / Nowości i wydarzenia / Thorn intensyfikuje obecność w Chinach w oświetleniu zewnętrznym

Thorn intensyfikuje obecność w Chinach w oświetleniu zewnętrznym

  • Tianjin_Opening_01_500.jpg
Jul 28, 2013

Aby jeszcze bardziej zaznaczyć swoją obecność na rynkach azjatyckich, Grupa Zumtobel zakończyła zakup pozostałych udziałów w Thorn Lighting Tianjin Limited. Przeniesienie akcji zostało zarejestrowane w dniu 22 lipca 2013 roku. Thorn Lighting Tianjin stał się spółką całkowicie zależną od Grupy, co ma zasadnicze dla realizacji planów rozwoju na tym rynku.

Thorn Lighting Tianjin Limited została założona w 1996 roku jako joint venture pomiędzy Thorn i Tianjin Yanyu Investment Company Limited. Grupa Zumtobel wcześniej posiadała 70% udziałów w spółce. Od momentu powstania, Thorn Lighting Tianjin zbudował niezwykłą bazę i reputację w oświetlenia dróg i tuneli w Azji z wieloma projektami referencyjnymi wewnątrz i poza Chinami. Na ostatnich targach w Kantonie i kilkanaście nowych produktów LED zostało wprowadzonych, aby podkreślić nacisk firmy na innowacyjność i oszczędności energii.

Thorn Lighting Tianjin ma ok. 120 pracowników w sprzedaży, marketingu, operacjch, R & D i laboratoriach. Rozwój ten pozwoli Thorn na dalsze rozszerzenie zakresu działalności od oświetlenia dróg i tunel do wszystkich zewnętrznych segmentów profesjonalnego rynku oświetlenia zewnętrznego, takich jak oświetlenie architektoniczne, dekoracyjne i oświetlenie elewacji. Jak również służąc na rynku azjatyckim, Thorn Lighting Tianjin tak jak służy rynkowi Azjatyckiemu będzie również służyć dla globalnych rynków eksportowych THORN.

← POWRÓT