Home / O nas / Nowości i wydarzenia / Thorn i Sunderland rozpoczynają współpracę w dziedzinie oświetlenia sportowego

Thorn i Sunderland rozpoczynają współpracę w dziedzinie oświetlenia sportowego

  • Sunderland Football Club
Jun 18, 2014

Thorn Lighting i Sunderland AFC ogłosiły nawiązanie dwuletniej współpracy, która zaowocuje zainstalowaniem na Stadium of Light klubu Sunderland nowego oświetlenia sportowego opartego na nowatorskich projektorach Altis.

Altis jest projektorem z lampą wyładowczą, cechującym się wysokimi parametrami oświetleniowymi i spełniającym wszystkie wymogi transmisji sportowej w systemie wysokiej rozdzielczości. Instalacja będzie gotowa na rozpoczęcie sezonu Premier League 2014/2015.

„Nowy system, który instalujemy na stadionie klubu Sunderland, został starannie zaprojektowany w oparciu o najnowsze technologie”, wyjaśnia Noel Whiffin, menedżer ds. kluczowych klientów w Thorn Lighting. „Altis eliminuje widoczne migotanie oraz zapewnia doskonałe natężenie oświetlenia, gwarantując niespotykaną wcześniej jakość transmisji meczów piłkarskich w systemie HD.

„Bardzo się cieszymy, że Sunderland AFC wybrał nasz system z projektorami Altis do oświetlenia Stadium of Light i z niecierpliwością oczekujemy nawiązania bliskich kontaktów z jednym z największych i najbardziej znaczących w historii klubów piłki nożnej”.

W nowej instalacji oświetleniowej Sunderland zostanie wykorzystany opatentowany układ optyczny Altis® - odbłyśnik obrotowy pozwalający uzyskać wyższą skuteczność świetlną i wyjątkowe wrażenia wzrokowe. Układ optyczny Altis redukuje olśnienia i poświatę na niebie, a najnowocześniejsze dwutrzonkowe lampy o krótkim łuku zapewniają większy strumień świetlny oraz lepsze oddawanie barw i korzystniejsze temperatury barwowe.

„Z radością witamy Thorn Lighting w rodzinie Sunderland”, mówi Gary Hutchinson, dyrektor handlowy Sunderland AFC. „Thorn Lighting Limited to lider w swojej branży, jeśli chodzi o dostarczanie rozwiązań oświetleniowych obiektów sportowych otwartych, a nowy system instalowany obecnie na Stadium of Light zwiększy komfort widzenia zarówno zawodników, jak i kibiców.

„Jest to dla nas bardzo udany okres pod względem poszerzania i rozwijania zakresu współpracy, a umowa z Thorn Lighting stanowi dla klubu kolejny krok naprzód".

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji o Thorn Lighting i naszym doświadczeniu w dostarczaniu rozwiązań oświetleniowych dla obiektów sportowych proszę się skontaktować ze swoim lokalnym zespołem handlowym .

← POWRÓT