Home / O nas / Nowości i wydarzenia / Przedstawiamy swoje nowe, atrakcyjne produkty na jesień 2016

Przedstawiamy swoje nowe, atrakcyjne produkty na jesień 2016

  • Introducing our exciting new products for Autumn 2016
Nov 03, 2016

Przegląd wszystkich produktów Thorn wprowadzonych na rynek jesienią 2016 roku.

Thorn łączy specjalistyczne doświadczenie w dziedzinie projektowania układów optycznych i oświetlenia z nowatorskimi rozwiązaniami nowych produktów, żeby zaoferować niezrównane oszczędności energetyczne, piękno kształtów i wyjątkową wygodę.

Bardziej szczegółowe informacje na temat nowych produktów można znaleźć poniżej lub w broszurze PDF przygotowanej do pobrania na dole strony.

Oświetlenie wewnętrzne

IQ Wave

Elegancka oprawa biurowa nowej generacji z inteligentnym układem optycznym i sterownikami, atrakcyjna wizualnie i łatwa w instalacji.

ArrowFlex

Wąskie i elastyczne paski ArrowFlex LED są teraz dostępne również w klasie szczelności IP65, a dzięki tak wysokiej ochronie przed kurzem i wilgocią mogą być wykorzystywane w łazienkach i na zewnątrz budynków.

Beta Office

Ta wygodna wpuszczana oprawa LED o niskim poziomie olśnienia (UGR 19, <3000 cd/m2) jest teraz dostępna ze ściemnianiem DALI oraz wyborem strumieni świetlnych (3400 lub 4000 lm) i wielkości (6x6 lub 12x3).

Duoproof LED

Ta wpuszczana, niezwykle szczelna oprawa LED, o klasie szczelności IP65 i odporności mechanicznej IK07, ma certyfikat dopuszczający ją do stosowania w pomieszczeniach czystych klas 5-9 (EN ISO 14644-1).

ForceLED Pro

Jest to oprawa z diodami LED, pyło- i wodoodporna, z kompletnymi, a przy tym prostymi i łatwymi do uruchomienia sterownikami oświetlenia.

HiPak

Bezpośredni i opłacalny zamiennik tradycyjnych opraw do wysokich hal z lampami HID.

Oświetlenie zewnętrzne

PRT FL

Oprawa początkowo zaprojektowana do użytku na osiedlach mieszkalnych i przy niewielkich placówkach handlowych, teraz wzbogaciła asortyment niezawodnych projektorów oświetleniowych ogólnego przeznaczenia.

Pobierz

Kliknij, żeby pobrać broszurę w formacie PDF.

← POWRÓT