Home / O nas / Nowości i wydarzenia / Proste sposoby, na znalezienie właściwego produktu

Proste sposoby, na znalezienie właściwego produktu

  • Easy Website Search
Sep 13, 2013

Dla naszej firmy zadowolenie klienta jest na pierwszym miejscu.  Dlatego od 1 września 2013 r. uruchomiliśmy nową stronę internetową, aby ułatwić Ci znalezienie odpowiedniego produktu.

Poznasz także naszą nową funkcję wyszukiwania produktów tj.,  Smart City Experience. Pokaz wideo, ujawni jak uzyskać, jak najwięcej informacji z naszej strony internetowej.

Cztery proste sposoby, aby znaleźć odpowiedni produkt:

Ulepszonewyszukiwanie w witrynie

Po miesiącach planowania i przygotowania, nasza nowa strona internetowa została specjalnie zaprojektowana, aby ułatwić Ci znalezienie produktu, którego szukasz.. Strona wykorzystuje prostotę wyszukiwania w  jednym polu, więc jeśli szukasz konkretnej oprawy lub źródła światła szybko otrzymasz wynik dopasowania do zapytania.

Funkcja wyszukiwania produktów

Funkcja wyszukiwania produktu zapewnia jeszcze więcej możliwości zapoznania się z naszą szeroką gamą produktów. Możesz użyć filtru wyszukiwania według „typu źródła światła”, „rodzaju instalacji", „rozsyłu światła", „nowych produktów" i  wiele innych sposobów.

Innowacyjny przewodnik inteligentne miasta i budynki

Jeśli nie wiesz, który produkt jest najlepszy dla danej aplikacji lub robisz wstępne badania, doskonały jest nasz przewodnik Smart City Experience, który obejmuje również  przewodnik Smart Building Experience. Przewodnik Smart City Experience pokazuje, jak wybrać i stosować energooszczędne oświetlenie w 26 strefach, które są powszechnie spotykane w mieście. Niezależnie od tego czy szukasz informacji o  oświetleniu drogi, PKS lub stadionu, w przewodniku Smart City Experience znajdziesz szereg produktów odpowiednich dla danego zastosowania.

Podobnie, jeśli szukasz opraw do oświetlenia wnętrz, przewodnik Smart Building Experience robi dokładnie to samo, ale na 24 obszarach, które są powszechnie spotykane w biurach, szkołach, sklepach, hotelach, szpitalach i innych energochłonnych środowisk.

Video

Na filmie demo na  naszej nowej stronie internetowej można zobaczyć wszystkie najważniejsze cechy wyszukiwania produktów i co najważniejsze jak z nich korzystać. Warto go zobaczyć!

← POWRÓT