Home / O nas / Nowości i wydarzenia / Pobierz teraz nową wersje ecoCALC

Pobierz teraz nową wersje ecoCALC

  • ecoCALC Logo.jpg
  • ecoCALC results screen
Sep 20, 2013

Nowa wersja programu obliczeniowego ecoCALC firmy Thorn jest już dostępna do pobrania. Program posiada wiele nowych funkcji i ulepszeń.

Nowa funkcja Drag&Drop 

Główną nowością programu jest funkcja Drag & Drop, dzięki której dodawanie opraw oświetleniowych i akcesoriów staje się łatwiejsze. Drag & Drop importuje szczegółowe informacje o oprawie łącznie ze zdjęciami i informacjami z katalogu. Pomaga to w przygotowaniu naprawdę profesjonalnej prezentacji.

EcoCALC  obejmuje koszty inwestycyjne, ale także pozwala na uwzględnienie sterowania oświetleniem, aspekty finansowe i utrzymanie warunków przyjaznych dla środowiska do świadomego podejmowania decyzji.

Nowa grafika

Całkowicie nowa grafika nie tylko świetnie wygląda, ale pozwala również dopasować ją do siebie. Możesz wybrać typ wykresu, zmienić oś i opisy, wybrać inną czcionkę oraz kolor. Umożliwia kopiowanie i wklejanie grafiki bezpośrednio do własnych prezentacji, ale istnieje również możliwość użycia standardowych stron EcoCALC, jak skutecznie obniżać koszty.

Starasz się zrozumieć, dlaczego Twoje rozwiązanie nie jest kompletne? Może to być spowodowane wyborem źródła światła lub złym systemem utrzymania, Nowe wykresy pozwolą Ci porównać dane dotyczące konserwacji i czynników, które pomogą Ci zrozumieć konsekwencje wyboru różnych źródeł światła, a także pomogą Ci zaoszczędzić więcej niż możesz się spodziewać.

Wreszcie jest bardzo łatwo zobaczyć, które pola wymagają szczególnej uwagi, ponieważ wszystkie pola, które trzeba sprawdzić lub zmodyfikować są podświetlone

Pobierz teraz EcoCALC

Nawet pobieranie EcoCALC jest łatwiejsze. Bez konieczności rejestracji na stronie, po prostu kliknij tutaj, aby automatycznie pobrać. click here

← POWRÓT