Home / O nas / Nowości i wydarzenia / Pierwsi Srebrni Partnerzy Energetyczni Thorn

Pierwsi Srebrni Partnerzy Energetyczni Thorn

  • Thorn Energy Partnership
Dec 12, 2013

Dwóch partnerów z grupy Thorn Energy Partnership (TEP) ‘Palladio’ z północnych Włoch stało się pierwszymi, którzy uzyskali srebrny status. Giovanni Fraccaroli ze Studia Fraccaroli w Pedemonte we Włoszech zmniejszy ilość emisji CO2 o 113652 kg rocznie w ramach projektu oświetlenia przemysłowego. W międzyczasie Simone Ceccato ze Studia Ceccato w Camposampiero we Włoszech wdrożył rozwiązanie, które obniży zużycie węgla o 6745 kg rocznie w ramach projektu oświetleniowego w sektorze edukacji. Spoglądając na portal TEP można zauważyć, że nasi partnerzy z Włoch zredukowali emisję CO2 o 58 ton, co przynosi naszym klientom oszczędność w wysokości 6900 euro.

Wolfgang Bernecker, kierownik projektu TEP, mówi: „Szkolenie zaczyna przynosić efekty. W szczególności znaczące zmniejszenie emisji CO2 przez Giovanniego pozwoliło całej sieci partnerstwa przekroczyć srebrny próg redukcji emisji o 100 000 kg rocznie.”

„Istotne jest to, że sieć Palladio dąży do zdobycia najlepszej praktyki i otwarcie dzieli się swoją wiedzą oraz szkoleniami. Pozwala to na poprawę zarówno indywidualnego, jak i wspólnego działania podczas projektowania i montażu energooszczędnych instalacji oświetleniowych. Giovanni i Simone to niesamowicie aktywni w partnerzy Thorn Energy Partnership (TEP), którzy są otwarci na zmiany i nowe metody pracy. W pełni zasłużyli sobie na dodatkowe uznanie i wiarygodność, jakie uzyskali stając się pierwszymi Srebrnymi Partnerami Energetycznymi Thorn na świecie”. W nadchodzących tygodniach przygotujemy dodatkowe materiały promocyjne, aby nagrodzić naszych nowych Srebrnych partnerów za ich osiągnięcia i bardziej wypromować ich sukces ułatwiając im osiągnięcie ich celu. Wolfgang mówi dalej, że „100 000 kg CO2 odpowiada ilości węgla rocznie pochłanianej przez mały las liczący ok. 7700 drzew. Łączna ilość CO2, jaka ma zostać zredukowana przez tą sieć to

Więcej informacji o TEP znajdziesz tutaj: www.thornlighting.com/tep

← POWRÓT