Home / O nas / Nowości i wydarzenia / Otwarte zapisy do Zumtobel Group Award 2014

Otwarte zapisy do Zumtobel Group Award 2014

  • Zumtobel Group Award
Aug 30, 2013

Zumtobel Group Award 2014 - ma na celu promowanie zrównoważonego rozwoju oraz poprawę jakości życia  w budowanym środowisku. W tym roku nagrodę Zumtobel Group Award rozpisano w trzech kategoriach.  Przez Thorn Lighting sponsorowana jest nowa kategoria „ Rozwiązania urbanistyczne i inicjatywy” . Fundusz nagród obejmuje €40.000.

Zgłoszenie do “Rozwiązania urbanistyczne i inicjatywy”, sponsorowane przez firmę Thorn Lighting.

Nowa Kategoria “Rozwiązania urbanistyczne i inicjatywy” ma na celu znalezienie projektu, który ma innowacyjny wkład w trwałość i jakość życia, jak również przyczynia się do rozwiązania głównych problemów stojących przed rozwojem obszarów miejskich. Koncentruje się na rozwoju miast, planach zagospodarowania, przestrzeniach publicznych, realizowanych projektach badawczych i inicjatywach społecznych mających na celu udoskonalenie miejskiego i społecznego otoczenia. Do nowej kategorii aktualne projekty mogą zgłaszać architekci planowania przestrzeni miejskiej i krajobrazowej, biura architektoniczne, uczelnie i organizacje pozarządowe, a także prywatne  i publiczne inicjatywy.

Zgłaszane mogą być projekty trwające bądź ukończone w ciągu minionych dwóch lat. Zapisy otwierają się w sobotę 1 września i zamykają w sobotę 30 września 2013 roku. Międzynarodowe jury spotka się w 2014 roku aby nominować pięć projektów i wybrać zwycięzcę. Ceremonia prezentacji planowana jest na jesień 2014 roku w Berlinie.

Aby dowiedzieć się więcej, przejdź do : http://www.zumtobel-group-award.com

← POWRÓT