Home / O nas / Nowości i wydarzenia / Oświetlenie architektoniczne

Oświetlenie architektoniczne

  • TL_2309_BS_SUR_AAS_110850152_ON.png
  • Axyl_Range_.png
  • Cesar_Range_.png
Mar 25, 2024

Odkryj nowe oprawy Thorn do oświetlenia zewnętrznego budynków.

Myślisz, że znasz Thorn? Zastanów się jeszcze raz.

OŚWIETLENIE ARCHITEKTONICZNE — NOWA ERA

Z przyjemnością przedstawiamy nasze najnowsze rozwiązania oświetleniowe, które pozwolą podkreślić piękno bryły budynków, jednocześnie uwzględniając ich funkcjonalność. Od fasad, schodów, przez wnęki okienne, aż po mosty i pomniki — nasza nowa oferta obejmuje szeroki wybór opraw oświetleniowych, które ożywią elewacje i otoczenie budynków. Nadadzą im unikalną tożsamość, jednocześnie dbając o ochronę ciemnego nieba.

Strona thornlighting-architectural.com jest aktualnie dostępna w języku angielskim, kolejne wersje językowe pojawią się w przyszłości.


Rodzina produktów Axyl

Na nową gamę produktów Axyl, o wyrazistej i charakterystycznej identyfikacji wizualnej składają się: Etch, Geo, Gild, Glow, Greet (z różnymi opcjami montażu), Opera, Stride i Trim.

Każdy z nich ma swoje unikalne właściwości, mogą doskonale oświetlić otoczenie budynku, tworząc ciekawe efekty. Na przykład Axyl Etch jest wyposażony w optykę, która pozwala optymalnie i nieinwazyjnie podświetlać wnęki okienne.

Axyl Stride, natomiast, posiada doskonale asymetryczny rozsył światła oraz dobrą ochronę przed olśnieniem, co w połączeniu z minimalistycznym wzornictwem i opcją zlicowania ze ścianą, pomaga w ochronie ciemnego nieba.

Odkryj oprawy Axyl:

  
Rodzina produktów Cesar

Nowa seria opraw oświetleniowych Cesar wyróżnia się elegancką, stylową estetyką o zaokrąglonych kształtach. Obejmuje ona kilka modeli.

Amp (nastropowy i naścienny), Jazz, Opera (doziemna i najazdowa), Stride, Stroll (niski i wysoki słupek) oraz Strut doskonale radzą sobie z wyzwaniem oświetlenia otaczania budynku. Doskonale sprawdzają się w obszarach parkingów, stref pieszych i ogrodach. Na przykład wysoki słupek Cesar Strut posiada szeroki dookólny rozsył światła, pozwalając na stosowanie dużych odstępów pomiędzy oprawami przy równomiernym efekcie świecenia.

Przy oświetleniu fasady budynku, duże pole do popisu daje Cesar Jazz. Posiada on wydajny moduł LED oraz różne kąty rozsyłu, pozwalając na kreatywne tworzenie ciekawych i przyciągających uwagę akcentów świetlnych na elewacji.

Odkryj oprawy Cesar:

 
PRODUKTY | dziedzictwo marki acdc

Pod koniec listopada ogłosiliśmy połączenie marki acdc z marką Thorn. W rezultacie poszerzyliśmy nasze portfolio oświetleniowe o kolejne znakomite rozwiązania. Oprócz wymienionych wyżej nowości kilka opraw acdc zyskało nową tożsamość.

Odkryj oprawy Mystrid Flex, Caelon, Eroa i Ora w nowej odsłonie:

← POWRÓT