Graffiti

  • Graffiti
Aug 08, 2023

Sprawdź nasz nowy wysokiej jakości reflektor LED.

Przedstawiamy nasz NOWY wysokiej jakości reflektor LED, który charakteryzuje się doskonałą optyką, kontrolą olśnienia i wbudowanym zasilaczem dla estetycznego wyglądu.

Graffiti to nowa, stylowa oprawa, która idealnie pasuje do zastosowań w handlu detalicznym. Dwa rodzaje strumienia świetlnego (2800 lm i 3600 lm), CRI >90 w standardzie,  dodatkowe akcesoria takie jak: przystawka rastrowa o strukturze plastra miodu oraz nakładka ze szkła hartowanego sprawiają, że nasz reflektor doskonale wpływa na wygląd eksponowanych produktów, jednocześnie zapewniając komfort zarówno kupującym, jak i pracownikom.

Oprawa jest dostępna w kolorze białym lub czarnym, w standardowym rozmiarze o średnicy 95 mm.  Można ją zamontować na szynie trójfazowej lub na naszym systemie szynowym Contus, co oznacza, że instalacja jest zarówno szybka, jak i elastyczna.

Co więcej, oprawa Graffiti jest produkowana w naszym nowoczesnym i wysoce zautomatyzowanym zakładzie produkcyjnym w Niemczech, co zapewnia krótki czas realizacji i niski wpływ na emisję CO2.

Aby dowiedzieć się więcej o naszym nowym produkcie, kliknij tutaj.

← POWRÓT