Home / O nas / Nowości i wydarzenia / Nowe produkty firmy Thorn na październik 2017

Nowe produkty firmy Thorn na październik 2017

  • Product Focus
Nov 24, 2017

Przegląd wszystkich produktów Thorn wprowadzonych na rynek w październiku 2017 r.

W firmie Thorn jesteśmy przekonani, że wspaniałe oświetlenie powinno być proste. Dlatego zawsze udoskonalamy asortyment oferowanych przez nas rozwiązań, żeby mieć pewność, że są skuteczne, wydajne i łatwe w obsłudze.

Bardziej szczegółowe informacje na temat naszych nowych produktów można znaleźć poniżej lub w broszurze PDF przygotowanej do pobrania na dole strony.

IQ Wave montowana na powierzchni lub zwieszana
Oprawa sufitowa Thorn przeznaczona do oświetlania miejsc pracy może teraz być montowana na powierzchni lub zwieszana. Dzięki temu możemy zaoferować kompleksową rodzinę opraw, w której wszystkie modele zapewniają taką samą wygodę widzenia, brak olśnień oraz charakteryzują się smukłym, eleganckim wyglądem.

WWW.THORNLIGHTING.COM/IQSU

Alumet Stage II
Mocniejsza, bardziej elastyczna i przygotowana do użytku w inteligentnych miastach przyszłości. Z Alumet Stage II rodzina opraw Alumet Thorn wykonuje duży krok naprzód.

WWW.THORNLIGHTING.COM/ALS2

Rodzina Thor
Rodzina opraw Thor oferuje wybór inteligentnych latarni i słupków do licznych zastosowań w środowisku miejskim. Połączenie inteligentnych sterowników ze specjalnymi układami optycznymi pozwala w całej rodzinie opraw uzyskać idealną równowagę pomiędzy sprawnością a wygodą widzenia.

WWW.THORNLIGHTING.COM/THOR

Tonic Gimbal
Nasza nowa mocowana przegubowo oprawa punktowa uzupełnia rodzinę opraw Tonic. Cała ta rodzina cechuje się wysokim współczynnikiem oddawania barw odpowiednim do stosowania w placówkach sprzedaży detalicznej. Jej montaż jest prosty dzięki unikalnemu sposobowi montażu typu „flag” firmy Thorn, zapewniającemu bezpieczną instalację na suficie bez obawy, samoczynnej zmiany pozycji.

WWW.THORNLIGHTING.COM/TNCC

Tonic Gyro
Tonic Gyro pomaga projektantom tworzyć spójne wnętrza. Klasyczny kształt walca i wpuszczany uchwyt przegubowy sprawia że sufit zachowuje elegancki wygląd. Współczynnik oddawania barw (CRI) przekraczający 90 zapewnia, że Tonic Gyro idealnie nadaje się do stosowania w placówkach sprzedaży detalicznej.

WWW.THORNLIGHTING.COM/TNCG

Glacier II LED
Dekoracyjna oprawa zwieszana Glacier II LED firmy Thorn oferuje obecnie większą elastyczność zastosowań, dzięki szeregowi nowych opcji i rozwiązań dekoracyjnych.

WWW.THORNLIGHTING.COM/GLCL

Piazza II LED
Z nowym wzornictwem i specjalnie zaprojektowanym układem optycznym nowa Piazza II LED staje się liderem wśród opraw oświetlenia zewnętrznego. Precyzyjny układ optyczny ogranicza ilość światła wypromieniowanego w górę (ULOR) do 2,5%, co zmniejsza ilość światła niepotrzebnego i zanieczyszczenie światłem.

WWW.THORNLIGHTING.COM/PIA2

Voyager Style
Nowa oprawa Voyager Style o zaledwie 37 mm grubości jest idealnym, wyjątkowo płaskim i dyskretnym dodatkiem do stale poszerzającego się asortymentu oświetlenia awaryjnego Thorn. Wykonana w klasie szczelności IP43 Voyager Style jest odporna na kurz i wilgoć, dzięki czemu stanowi uniwersalne rozwiązanie.

WWW.THORNLIGHTING.COM/VYST

Voyager Solid
Nowa plafoniera z diodami LED zapewniająca uniwersalne oświetlenie awaryjne o wysokich parametrach. Oprawa Voyager Solid, dostępna w wersji małej i dużej o spójnym wzornictwie, zapewnia równomierny rozsył światła.

WWW.THORNLIGHTING.COM/VYSO

Voyager Fit
Nowa, wyjątkowo niewielka oprawa świetlenia awaryjnego z diodami LED, idealnie nadająca się do montażu w suficie. Dzięki oferowanej przez Voyager Fit charakterystyce rozsyłu światła oprawy mogą być szerzej rozstawione, w związku z czym to rozwiązanie jest wysoce energooszczędne.

WWW.THORNLIGHTING.COM/VOYF

Pobierz

← POWRÓT