Home / O nas / Nowości i wydarzenia / Nowe produkty Thorn są już dostępne!

Nowe produkty Thorn są już dostępne!

  • Focus
Apr 25, 2018

Nasze produkty wprowadzane w 2018 roku wyznaczaja nowe standardy dla oświetlenia LED odpornego na wilgoć i kurz.

Nasze produkty wprowadzane w 2018 roku wyznaczaja nowe standardy dla oświetlenia LED odpornego na wilgoć i kurz. Dzięki naszej oprawie Aquaforce Pro definiujemy na nowo doskonałe parametry oświetleniowe i uniwersalność, a nasza nowa rodzina opraw Flow przenosi oświetlenie zewnętrzne na wyższy poziom wszechstronności zastosowań. Modułowe wzornictwo Flow umożliwia nadanie spójnego charakteru różnym przestrzeniom miejskim, co pozwala projektantom łatwo osiągnąć harmonijny wygląd nowych i modernizowanych przestrzeni miejskich.

Z kolei Isaro Pro, nowa wytrzymała latarnia uliczna LED o wysokich parametrach oświetleniowych, świetnie prezentuje się na każdej drodze, a dodatkowo jest dostosowana do przyszłych rozwiązań. Nasza oferta oświetlenia zewnętrznego poszerzy się również o EP445, latarnię uliczną LED, która wtapia się w pejzaż historycznych miast i miasteczek. Jednocześnie tym, którzy pragną połączyć nowoczesną technologię oświetleniową z tradycyjnym wyglądem, EP445 oferuje to, co najlepsze, w obu tych światach. Nasza nowa oprawa Feroz, zaprojektowana dla najbardziej wymagających obiektów przemysłowych i związanych z transportem, bez trudu radzi sobie z wysokimi temperaturami, kurzem, wilgocią, uderzeniami i innymi trudnymi warunkami.

Jeszcze o krok dalej na skali odporności znajduje się Durolight, niezmiernie mocna oprawa liniowa o najwyższym stopniu ochrony przeciw aktom wandalizmu i manipulacjom osób nieuprawnionych. Ponadto jak zawsze nieustannie unowocześniamy i udoskonalamy swoje istniejące produkty, dążąc do osiągnięcia jak najlepszych parametrów oświetleniowych. W celu zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat najnowszego poszerzenia asortymentu Thorn proszę kliknąć tutaj.

← POWRÓT