Home / O nas / Nowości i wydarzenia / Najnowsze produkty firmy THORN

Najnowsze produkty firmy THORN

  • LW
  • Raze
Apr 25, 2019

Najnowsze produkty firmy THORN są już dostępne i obejmują innowacyjne rozwiązania w zakresie optyki, łączność Bluetooth i intuicyjną konstrukcję.

Najnowsze produkty firmy THORN są już dostępne i obejmują innowacyjne rozwiązania w zakresie optyki, łączność Bluetooth i intuicyjną konstrukcję.

Jak zawsze zajęliśmy się sposobami montażu, sterowaniem i obsługą techniczną oświetlenia, dzięki czemu możesz skupić się na tworzeniu rozwiązań optymalnych dla ludzi, miejsc i środowiska.

Wszystko po to, aby światło było idealnie dopasowane do Ciebie.

Raze

RAZE  to rodzina trzech nowych, zewnętrznych opraw oświetleniowych, dzięki którym można stworzyć ekscytujące efekty świetlne na ścianach lub elewacjach budynków, albo równomiernie oświetlić poziome powierzchnie, takie jak chodniki lub ścieżki rowerowe. Raze odkrywa nowe horyzonty, oferując oprawy oświetleniowe w wersji architektonicznej, do montażu ściennego lub na słupkach.
 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

OBEJRZYJ FILM

Volupto

Spraw, że obszary miejskie staną się wyjątkowe i przytulne dzięki VOLUPTO — nowej, dekoracyjnej i inteligentnej, zewnętrznej oprawie oświetleniowej. Dzięki eleganckiej konstrukcji z płaskim daszkiem oraz delikatnej poświacie generowanej przez zaawansowaną optykę LED Volupto łączy najlepsze cechy sprawdzonych i nowych rozwiązań.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Equaline

Nowa generacja opraw liniowych EQUALINE firmy Thorn to elastyczny, modułowy system, który tworzy proste, nieprzerwane linie światła, dodając wyjątkowych wrażeń estetycznych do każdego projektu. Spójny wygląd i równomierne oświetlenie tworzą wysokiej jakości efekt świetlny, zapewniający niezrównany komfort.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


Pozostałe ulepszenia w ofercie produktów Thorn obejmują nowe opcje bocznego podłączenia kabli i Bluetooth w przypadku niesamowicie wszechstronnego oświetlenia ściennego KATONA, co przekłada się na jeszcze więcej opcji dostosowywania. Tę oprawę oświetleniową można podłączyć do montowanych na powierzchni rurek instalacyjnych z okablowaniem o średnicy do 20 mm, a następnie sterować nią poprzez sieć Bluetooth dzięki dodatkowemu, zintegrowanemu czujnikowi.

Zwieszana oprawa GLACIER II LED przeznaczona do biur i sklepów jest wyposażona w funkcję CASAMBI READY BASICDIM WIRELESS, która umożliwia zdalne konfigurowanie i sterowanie oprawą za pośrednictwem aplikacji na smartfon, tablet lub w połączeniu z bezprzewodowymi czujnikami.

Z kolei nasza klasyczna oprawa typu belka POPPACK LED ma teraz zaślepki, które można przykręcić, aby ograniczyć dostęp do podzespołów w celu spełnienia wymogów bezpieczeństwa w placówkach edukacyjnych.

Raze

← POWRÓT